Mülk sahipleri yatırımcılar ve kullanıcılar için değer yaratmak üzere çalışıyoruz

JLL'deki Yenilikler

Kur Dalgalanması ile Yeni Bir Dengeye Doğru

Ödüllerimiz

ETİKA 2013

JLL, Etik Değerler Merkezi’nin (EDMER) gençlere örnek olacak şirket ve yöneticileri ödüllendirmek ve etik bilincini yaygınlaştırmak amacıyla verdiği ETİKA 2013 Türkiye Etik Ödülleri'ni almaya hak kazandı.

HABERLER

Kur Dalgalanması Gayrimenkul Pazarını Yeni Bir Dengeye Yönlendirecek

JLL Araştırma Departmanı tarafından hazırlanan ve Türkiye’de perakende, ofis, lojistik ve otel sektörünün değerlendirildiği “Türkiye Gayrimenkul Pazarı Görünümü 2014” raporu, JLL Türkiye Başkanı Avi Alkaş ve Danışmanlık Hizmetleri Yardımcı Direktörü Burçin Sezen tarafından açıklandı.

Haberler

Ofis ve Lojistik Departmanı 2014'e hızlı başladı

70 ülkede 200’den fazla kurumsal ofisiyle ticari gayrimenkul üzerine finansal ve profesyonel hizmetler veren ve yatırım yönetimi alanında danışmanlık hizmeti sunan JLL, gerçekleştirdiği ofis işlemleriyle 2014’e hızlı başladı. 2014'ün ilk üç ayında birçok prestijli ve metrekare olarak büyük işlemlere imza atan JLL, toplam 14.399 m²’lik ofis kiralama işlemini gerçekleştirdi.

EMEA Ofis Arayüz 4. Çeyrek Güncellemesi

250 milyon metrekareye sahip 18 EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika)şehirlerinde ofis pazarı koşullarını sunan bir arayüzdür

Yeni JLL ye Merhaba

Global bir marka olan Jones Lang LaSalle adını kısaltarak modernleşme dönüm noktası gerçekleştirmiştir.

2014 Euromoney Gayrimenkul Anketi

Haberler

Türkiye, 2015'e kadar Avrupa'da ki en yüksek Büyümeyi Gerçekleştirecek Ülke Olacak

Jones Lang LaSalle tarafından hazırlanan Türkiye Gayrimenkul Piyasası Görünümü 2011 yılı 3. Çeyrek başlıklı raporunda, “Türkiye’de GSYH’daki büyümenin yavaşlayan bir ivmeyle devam edeceği fakat buna rağmen Türkiye’nin 2015 yılına kadar Avrupa’daki en yüksek büyümeyi gerçekleştirecek ülke olacağı” belirtildi.

EMEA Kurumsal Kullanıcı Koşulları

EMEA Kurumsal Kullanıcı Koşulları 5. senesinde; 70’in üzerinde ki gayrimenkul pazarında kurumsal firmalar için piyasa şartlarına uygun değerlendirme yapmıştır. İngilizcesi için tıklayınız.

Kürüsel Perakende Bankacılığı 2020: gayrimenkuldeki konular ve fırsatlar .. İngilizce için tıklayınız

Yenilenebilir enerji stratejileri ve satın alma sözleşmeleri

Sürdürebilirlikte küresel yaklaşım: Firmanızın ihtiyaçlarına yönelik olarak, yenilikçi finansal yapılar ve yenilebilir enerji çözümleri hakkında optimum seçenekleri sunmaktayız. İngilizce için tıklayınız..

Öne çıkan projelerimizden - Zorlu Center , İstanbul

Prestijli bir 60.000 m² alışveriş merkezi, 5 yıldızlı lüks otel, A sınıfı ofis alanları, sinema, sanat merkezi ve yerleşim birimlerinden oluşan bir karma projedir.

Roche Türkiye Ofisini Taşıdık

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Lojistik & Sanayi Gayrimenkul Duyarlılık Anketi 2013

Fikirlerinizi paylaşın ve piyasa hakkında fikir sahibi olun. İngilizce site için tıklayınız.

Ofisler 2020: Teknolojinin ofisler üzerindeki etkisi nasıl olacak?

Avrupa genelindeki kurumsal ofis kullanıcıları ofis alanlarını en verimli şekilde kullanmaya çalışırken ve yatırımcılarla geliştiriciler de gelecekte değerini yitirmeyecek yatırımları ararken, yeni teknolojiler insanların çalışma stillerini ve ofis alanı ihtiyaçlarını değiştirmeye devam edecektir. İngilizce site için tıklayınız.

Küresel Gayrimenkul Pazarının Şeffaflığı artıyor

Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Avustralya en şeffaf gayrimenkul pazarları; Türkiye’nin başını çektiği MIST (Meksika, Endonezya, Güney Kore ve Türkiye), en fazla iyileşmenin görüldüğü pazarlar, Afrika, Orta Doğu ve Latin Amerika ise iyileşmenin en yavaş olduğu pazarlar. Endekse göre Türkiye, 97 ülke arasında yarı şeffaf bir ülke olarak 31. sırada yer alıyor.

Kurumsal filmimizi izlemek için tıklayın..

Haberler

OfisPark'ta kiralamalar devam ediyor

İstanbul’da A sınıfı ofis alanında en yüksek standartları sunan Kağıthane OfisPark, projenin geliştirilmesinde rol oynayan Tekfen ve Emre Arolat'ın yanı sıra, projenin satış ve kiralama süreci Jones Lang LaSalle tarafından yürütülüyor.

Bu yıl “Dünya’nın En Etik Şirketleri” arasında altıncı kez listelendi

Jones Lang LaSalle, 2013 yılında altıncı kez Ethisphere Enstitüsü tarafından “Dünya’nın En Etik Şirketleri” arasında listelenirken, Forbes ve CR Dergisi tarafından da ödüllendirildi. İngilizce site için tıklayınız.

Güncel Projeler

Ofis Projelerimizde kiralamalar devam ediyor..

Temsilciliğini yürüttüğümüz Kağıthane OfisPark, Garden Office ve Key Plaza ofis projeleri ve diğer güncel projelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Twitter@JLLTurkiye
Twitter feed unavailable

Mobil olarak güncel gayrimenkul bilgilerine ulaşın

Jones Lang LaSalle’in yeni iPhone® aplikasyonu güncel gayrimenkul haberlerine ve araştırmalarına ulaşmanızı sağlar. Uygulamaya App Store'dan ulaşabilirsiniz.


Gayrimenkul Arama

Gayrimenkul Çeşidi
Lokasyon
Detaylı Arama

Kişi Bul

Ad
Soyad
Detaylı Arama


© Copyright 2014 Jones Lang LaSalle Gizlilik Beyannamesi  | Kullanım Koşulları  | Hizmetler
Istanbul Turkey